Epic Games, popüler yarış oyunu Dakar Desert Rally’i ücretsiz yaptı!

Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyun dağıtımıyla biliniyor ve bu hafta ücretsiz olarak dağıttığı oyun Dakar Desert Rally ile karşımıza çıkıyor. Epic Games Storeda fiyatı 390 TL olan oyun şuanda tamamen ücretsiz! Dakar Desert Rally, Bigmoon Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Saber Interactive tarafından yayımlanmış en büyük ve en güzel arazi ralli yarışı oyunudur. Dakart Desert Rally arabalar, motorsikletler, SSV’lerden, kamyonetlerden ve dört çekerlerden oluşan dünyanın lider üreticilerinin lisanslı araçlarının bulunduğu, dünyanın en iyi off-road, ralli yarış oyunudur. Bunların yanında oyunu ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla çevrimiçi modunda oynayabiliyoriniz!

Dinamik Hava Durumu ve Mevsimler

Mevsimlerin tamamını, gece ve gündüz döngüsünü oyunun içerisinde gerçekçi bir şekilde görüyoruz. Kum fırtınaları, çöl güneşi, yağmur, kar yada bataklıklar gibi engelleri açıp yarışı kazanmalısınız.

Epic Games Dakar Desert Ralli oyununu 22 Şubat, saat 19.00’a kadar ücretsiz dağıtıyor! İndirim bitmeden sende oyunu kütüphanene eklemeyi unutma.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir